Často kladené otázky

Jak si mohu objednat?

Objednávky na ROZVOZ přijímáme POUZE ON-LINE PŘES NÁŠ WEB.

Objednávky na OSOBNÍ ODBĚR je možné provést ON-LINE PŘES NÁŠ WEB, nebo telefonicky (+420) 778 802 828.

Kontakt info@kiobistro.cz není určen pro objednávky a slouží pouze jako informační e-mail. Reakce na takto zaslané zprávy může být až tři pracovní dny.

Jak mohu zaplatit svou objednávku?

Platby přijímáme HOTOVĚ, ON-LINE přes platební bránu. Pří osobním odběru je možné zvolit platbu přes PLATEBNÍ TERMINÁL NA PROVOZOVNĚ. NEPŘIJÍMÁME JÍDELNÍ POUKÁZKY – STRAVENKY.

Jaká je minimální cena objednávky?

Minimální cena objednávky je dle rozvozové lokality. Lokalita
A 150,- Kč
Lokalita B 500,- Kč
Osobní odběr 150,- Kč

Zavážíte do mé lokality?

Jaká je doba doručení objednávky?

Příprava – doručení objednávky je závislé na její náročnosti přípravy, momentálního vytížení kuchyně i rozvozu a lokality do které objednáváte. Doba doručení se pohybuje od 45 minut do 90 minut. AKTUÁLNÍ ČAS DORUČENÍ SE VÁM UKÁŽE PŘI DOKONČENÍ OBJEDNÁVKY.

Mohu si udělat předobjednávku? I několik dní dopředu?

Předobjednávku můžete vytvořit až 7 dní dopředu, nebo v daný den na určitou hodinu. Vyberte den a zvolte čas doručení. Osobní odběr objednávky je vždy možný od 12:00 do 22:00 hod. Doručení objednávky kurýrem na určenou adresu od 12:00 do 22:30 hod.

Co dělat, když nechci nějakou složku pokrmu?

U každé objednané položky je možné zadat poznámku. Pokud Vám něco ve složení nevyhovuje stačí do této poznámky napsat např. BEZ ŽLUTÉ ŘEDKVE. K

Kde zaparkovat, když si jedu vyzvednou objednávku?

Využívejte prosím velké parkoviště za provozovnou. Předejte tím případným nepříjemnostem. Malé parkoviště před provozovnou je soukromé a určené pouze pro rezidenty domu Modrá Hruška.